متاسفانه امروزه دردهای زانو در جامعه روز به روز در حال افزایش است؛ به تناسب آن احتیاج افراد به متخصص و جراح زانو نیز بیشتر شده و خیلی از افراد روزانه به دنبال بهترین جراح زانو هستند. شما را به خواندن این مقاله دعوت می نمایم تا با ویژگی های بهترین جراح زانو بیشتر آشنا شوید.

مفصل زانو به دلیل تحمل وزن بدن یکی از آسیب پذیرترین مفاصل بدن است؛ و همین موضوع باعث شده روزانه افراد زیادی در جستجوی بهترین جراح تعویض مفصل زانو باشند. شما را به خواندن این مقاله دعوت می نمایم تا با ویژگی بهترین جراحان تعویض مفصل زانو آشنا شوید.

متخصص ارتوپد پزشکی است که به تشخیص و درمان اختلالات و بیماری های مربوط به استخوان، مفاصل، لیگامان ها، تاندون ها و عضلات می پردازد.

متخصصین ارتوپد، فوق تخصصین زانو یا جراحان زانو از جمله بهترین و کاربلدترین پزشکان و متخصصانی هستند که در زمینه تشخیص، درمان مشکلات مربوط به زانو خصوصا درد زانو تخصص دارند.

متخصص ارتوپد و فوق تخصص روماتولوژی از بهترین پزشکان و متخصصانی هستند که در زمینه تشخیص و درمان مشکلات مربوط به پوکی استخوان تخصص دارد.

قدم اول برای درمان آرتروز، مراجعه به متخصص ارتوپد است؛ به متخصص ارتوپدی مراجعه فرمایید تا با گرفتن شرح حال دقیق ومعاینه کامل راهنماییهای لازم را جهت درمان آرتروز داشته باشد. علاوه بر متخصص ارتوپد متخصصین دیگری در زمینه تشخیص و درمان آرتروز تخصص دارد که در ادامه مقاله به وظایف و شرح حال هر یک از آن می پردازیم.

متخصص ارتوپد و فوق تخصص جراحی لگن از بهترین متخصصین در زمینه تشخیص و درمان مشکلات مربوط به دردهای لگن تخصص دارند.

دکتر سید علیرضا امین جواهری
شماره تماس